Telif Hakkı ve Kullanım Şartları

Belirtilen telif hakkı hususları www.bedavapdf.net websitesi üzerindeki bütün yetkili kullanıcılar için geçerlidir. www.bedavapdf.net tanıtım amaçlı PDF kitap indirme içerikleri yayınlar.

Tanıtım amaçlı olduğundan telif hakkı sahibinin bize ulaşması halinde ilgili dosyalar tamamen sitemizden kaldırılır. Sitemizde yer alan tüm dosya ve paylaşımlar Yayın Evleri , yandex , google drive , turbobit ve çeşitli paylaşım sitelerinden alınmıştır. Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç sadece yayın evi ve kitaplar hakkında bilgi edinmek ve beğenilmesi halinde orijinalinin alınması içindir.

www.bedavapdf.net Kanunlarda bulunan “Uyar Kaldır” prensibini baz alarak hizmet sunar.  İlgili madde ve detaylı açıklamasını YAYBİR (Yayıncılar telif hakları ve lisanslama meslek birliği) tarafından sunulan ilgili internet sayfasından da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

www.bedavapdf.net hukuka, yasalara, telif hakkı haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir çalışma politikası izlemektedir. “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 Uyar Kaldır ile ilgili kanun.” www.bedavapdf.net sitesin de yer alan tüm dosya ve paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınmadır ve sadece yer gösterici olarak hizmet vermektedir. Bu durumda 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre üç (3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı www.bedavapdf.net sitesinden kaldırılır/silinir.

İndirdiğiniz içerikleri kullandığınız cihazdan 24 saat içinde siliniz, yayınlanan içerikler tanıtım amaçlı olup bu materyallerin orijinallerini lisans veya albümlerini satın almanız gerekmektedir.

www.bedavapdf.net yönetim ekibinin kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriklerin hukuki durumunu kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. PDF dosyaları tanıtım amaçlı olmasından ötürü hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması/iletişime geçmesi halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç (3) gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Bütün taleplerinizi olumlu sonuçlandırmak üzerine giden bir politika izliyoruz.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, bedavapdfnet@gmail.com adresinden bize ulaşabilirler.

www.bedavapdf.net Sitesinde bulunan kitapların hepsi gerçek bir test kitabına, soru bankasına ait değildir. İlgili yayın evi bu sebepten ötürü telif hakkı konusunda dava açma hakkına sahip değildir. İlgili kitapların indirme bağlantısında kullanıcılara sunulan PDF dosyaları reklam amaçlı yerleştirilmiş ve tarafımızca hazırlanmıştır. Hiçbir surette kitap linki paylaşımı yapmamaktayız.

www.bedavapdf.net sitesine giriş yapan ve kullanımda olan kişiler için indirdikleri, kullandıkları, yaptıkları yorumları, yönelecekleri bağlantılar ve benzeri kullanımlardan tamamen kendileri ve hedef site sorumludur, bu tarz durumlardan www.bedavapdf.net sorumlu değildir. Yine yukarıda belirtilen işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirmek, bu işlemleri gerçekleştirenler tarafınca sorumluluklarını kabul etmiş sayılırlar, aksi taktirde sitemizi terk etmeleri gerekmektedir.

Sitemizden yapılan yorumlardan yorumu yazan şahıs sorumludur www.bedavapdf.net ekibi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Rencide edici Küfür içerikli Yorumlar Yazmamanızı rica ederiz…

www.bedavapdf.net sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz site kurallarını kabul etmiş sayılır.

İlgili Yasalar:

MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

MADDE 5 – (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Diğer

Instagram: @bedavapdfnet

Yasaklı yayın evleri: https://www.bedavapdf.net/yasakli-yayinevleri-listesi/

Başa dön tuşu