Okuma Kitapları

Rezonans Kanunu PDF İndir – Robert T. Kiyosaki

Pierre Franckh tarafından yazılan Rezonans Kanunu PDF indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilir ve vakit kaybetmeden Rezonans Kanununu okuyabilirsiniz. Aynı zamanda kitabı indirmeden önce Rezonans Kanunu hakkında ön bilgi edinmek için yazımızı okuyabilir dilerseniz başka kaynaklardan da bilgi edinebilirsiniz.

Rezonans Kanunu Kitabının Konusu Ne?

Rezonans Kanunu kitabından kısaca bahsetmek gerekir ise; Kuantum düşüncesinin temelinde yatan husus olan Rezonans Kanunu, kişinin isteklerini gerçekleştirmesindeki en büyük engelin yalnızca kalbi olduğunu belirtmektedir. Bu sebeple arzuları engelleyen iç ve dış etkenlerden nasıl kurtulabileceğiniz kitapta çarpıcı bir şekilde dile getirilmiş durumda.

Rezonans Kanunu Kaç Sayfa?

Rezonans Kanunu kaç sayfa sorusundan ziyade asıl merak edilmesi gereken konunun kitabın içeriği olduğu kanısındayız. Zira bireyin mutluluğu yakalaması adına çok nadir kitaplardan bir tanesidir. Beraberinde Rezonans Kanunu 206 sayfadan oluşmakta ve tamamen yeni basım olarak sizlere sunulmaktadır. Kitabın teknik detaylarına değinecek olursak; Kitabın yazarı Pierre Franckh’dir. Kendisi yazar kimliğinden çok motivasyon konuşmacısı olarak tanınmıştır. Fakat kaleme aldığı eserler de birçok insanın hayatına yön verebilmektedir.

Rezonans Kanunu PDF İndir 2022 Ücretsiz

Rezonans Kanunu PDF İndirerek, arzularınızı, isteklerinizi ve daha bambaşka şeyleri yapmanızdaki büyük engelleri ne şekilde ortadan kaldırabileceğinizi öğrenebilir ve hayatınıza bu şekilde devam edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise aşağıda bulunan ücretsiz PDF indirme linklerini kullanmak olacaktır. Beraberinde Rezonans Kanunu PDF indirme dosyasının özelliklerine bakacak olursak;

  • 2022 Basım ve tamamen renkli
  • 40 MB Boyutunda
  • 206 Sayfa (Tamamı eksiksizdir)

PDF İndirme Linki: İNDİR

Telegram Kanalımız: KATIL

UYARI! Sitemizde bulunan PDF Kitap dosyalarının TAMAMI yayınevi tarafından yayınlanan tanıtım nüshasıdır. Kitaba sahip olmak istemeniz durumunda bunu yasal yollar ile gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu